Филтри -

Виљушкари Steinbock од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Steinbock од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Зглобен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 4.92 м
Година 1994 Километража 2752 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
13.900 € GBP 12.070 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.06 м
Година 2001 Километража 8900 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 8670 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1300 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2001 Километража 8797 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.45 м
Година 1982 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 5 м
Година 1993 Километража 59562 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се