Филтри -

Виљушкари Steinbock од Унгарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Виљушкари Steinbock од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 1996 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 1995 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1996 Километража 6744 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1994 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 1997 Километража 10355 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1990 Километража 13139 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 1992 Километража 11995 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3200 м Должина на вилушка 900 м
Година Километража 11129 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се