Филтри -

Виљушкари Still

Резултати од пребарување: 2065 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2065 огласа: Виљушкари Still

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Висина на подигање 6.58 м
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.32 м
Година 2012 Километража 1420 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.62 м
Година 2016 Километража 11141 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2017 Километража 12254 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.98 м
Година 2013 Километража 1560 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.62 м
Година 2016 Километража 8716 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Електричен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2014 Километража 5339 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.62 м
Година 2016 Километража 8735 м/ч Сила
Белгија, Waregem
електричен вилушкар Still RX 20-20P електричен вилушкар Still RX 20-20P електричен вилушкар Still RX 20-20P
3
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.47 м
Година 2017 Километража 2405 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2200 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2015 Километража 4634 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2013 Километража 9254 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2006 Километража 11808 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2015 Километража 10250 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2011 Километража 10032 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2008 Километража 11421 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2011 Километража 10483 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.26 м
Година 2017 Километража 6846 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2013 Километража 9288 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2011 Километража 9602 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2011 Километража 10772 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.22 м
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.83 м
Година 2018 Километража 2003 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
13.600 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2008 Километража 6631 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.72 м
Година 2008 Километража 8238 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.1 м
Година 2002 Километража Сила
Белгија, Waregem
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2065 огласа
Прикажи