Филтри -

Виљушкари Still од Белгија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Виљушкари Still од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2007 Километража 14258 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м
Година 2014 Километража 5627 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Вилушкар на гас
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.72 м
Година 2008 Километража 8238 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг
Година 2000 Километража 6743 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.59 м
Година 2016 Километража 6882 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.1 м
Година 2002 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.68 м
Година 2014 Километража 7988 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година Километража 19120 м/ч Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година Километража 12804 м/ч Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.88 м
Година Километража 14803 м/ч Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м
Година Километража 7435 м/ч Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Белгија, St.-Katelijne - Waver
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Регален вилушкар
Година Километража Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м Должина на вилушка 1200 м
Година 1996 Километража Сила
Белгија, Ruddervoorde
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 9 м
Година 2016 Километража 1782 м/ч Сила
Белгија, Neufchâteau
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се