Филтри -

Виљушкари Still од Чешка Република

Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

65 огласа: Виљушкари Still од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.05 м
Година 2015 Километража 3354 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.600 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3175 м
Година 2017 Километража 1424 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Регален вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2013 Километража 3446 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2010 Километража 5426 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2017 Километража 5335 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4465 м
Година 2012 Километража 5319 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2017 Километража 4600 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.98 м
Година 2014 Километража 7928 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Регален вилушкар
Носивост 1700 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м
Година 2018 Километража 4664 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м
Година 2017 Километража 13829 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.48 м
Година 2011 Километража 10831 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 2013 Километража 8186 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1250 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3375 м
Година 2007 Километража 12283 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.400 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2015 Километража 3446 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.92 м
Година 2017 Километража 10238 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м
Година 2017 Километража 4881 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 1996 Километража Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.89 м
Година 2017 Километража 8309 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.86 м
Година 2014 Километража Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м
Година 2017 Километража 4352 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2016 Километража 4101 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.39 м
Година 2018 Километража 8075 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2011 Километража 7858 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2014 Километража 3021 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.7 м
Година 2018 Километража 5897 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се