Филтри -

Виљушкари Still од Чешка Република

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

41 огласа: Виљушкари Still од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2016 Километража 7493 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.300 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.92 м
Година 2017 Километража 5934 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2017 Километража 2847 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.92 м
Година 2012 Километража 9207 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.12 м
Година 2015 Километража 9582 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.07 м
Година 2017 Километража 5015 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.38 м
Година 2018 Километража 5693 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.59 м
Година 2017 Километража 6689 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.08 м
Година 2010 Километража 1853 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 2014 Километража 5937 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м
Година 2017 Километража 4074 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.47 м
Година 2013 Километража 1750 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м
Година 2017 Километража 6969 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 3050 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2010 Километража 6930 м/ч Сила
Чехија, Široká Niva
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Регален вилушкар
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.1 м
Година 2016 Километража 7440 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.87 м
Година 2017 Километража 14061 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.100 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.59 м
Година 2017 Километража 8621 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.02 м
Година 2016 Километража 12036 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м
Година 2018 Километража 4467 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м
Година 2016 Километража 5437 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.03 м
Година 2016 Километража 3005 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.05 м
Година 2016 Километража 10354 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.7 м
Година 2013 Километража 7562 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.9 м
Година 2018 Километража 8982 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.19 м
Година 2017 Километража 11701 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи