Филтри -

Виљушкари Still од Данска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Виљушкари Still од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.18 м
Година 2016 Километража 6989 м/ч Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
6.573 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Данска, Rødekro, Syddanmark
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 2.012 € DKK 15.000 DKK
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.75 м
Година 2005 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 1.107 € DKK 8.250 DKK
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 1987 Километража Сила
Данска, Fyn
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се