Филтри -

Виљушкари Still од Германија

Резултати од пребарување: 1784 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1784 огласа: Виљушкари Still од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.960 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.11 м
Година 2005 Километража 36734 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
12.480 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.34 м
Година 2017 Километража 4973 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.160 €
Електричен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.34 м
Година 2017 Километража 7931 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2002 Километража 13016 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.1 м
Година 2007 Километража 4194 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Регален вилушкар
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.2 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2013 Километража 4867 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Регален вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.9 м Должина на вилушка 1.18 м
Година 2016 Километража 5902 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.2 м
Година 2016 Километража 8288 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м
Година 2015 Километража 2776 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.78 м
Година 2019 Километража 5095 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.87 м
Година 2017 Километража 9085 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.99 м
Година 2020 Километража 2624 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Количка за комисионирање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2020 Километража 1684 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Количка за комисионирање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2020 Километража 2730 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
5.450 €
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м
Година 2014 Километража 1977 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.07 м
Година 2017 Километража 7119 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 4990 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.28 м
Година 2017 Километража 4240 м/ч Сила
Германија, Stuhr
дизел вилушкар Still RX60-30/BATT.NEU дизел вилушкар Still RX60-30/BATT.NEU
2
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.27 м
Година 2018 Километража 1185 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.78 м
Година 2019 Километража 4193 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
25.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.47 м
Година 2017 Километража 5888 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Регален вилушкар
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.7 м
Година 2015 Километража 4412 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Регален вилушкар
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.1 м
Година 2016 Километража 6614 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4 м
Година 2011 Километража 3800 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1 м
Година Километража 5264 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1784 огласа
Прикажи