Филтри -

Виљушкари Still од Италија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Виљушкари Still од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 6.07 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 6.07 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3.23 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.18 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.72 м
Година 2003 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 5.68 м
Година 2016 Километража 2217 м/ч Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 4 м
Година 1988 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4500 кг Висина на подигање 4 м
Година 2003 Километража Сила
Италија, Brescia
вилушкар на три тркала Still RX 20-18 вилушкар на три тркала Still RX 20-18 вилушкар на три тркала Still RX 20-18
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 3.88 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.9 м
Година 1999 Километража Сила
Италија, Brescia
електричен вилушкар Still R 60-25 за делови електричен вилушкар Still R 60-25 за делови електричен вилушкар Still R 60-25 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1400 кг Висина на подигање 3.18 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.63 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4.18 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
вилушкар на три тркала Still R 20-15 вилушкар на три тркала Still R 20-15 вилушкар на три тркала Still R 20-15
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4.62 м
Година 2013 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.09 м
Година 2013 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.2 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 6.07 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4.62 м
Година 2013 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.22 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.6 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.22 м
Година 2003 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3.93 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се