Филтри -

Виљушкари Still од Литванија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Виљушкари Still од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Година 2022 Километража 681 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
регален вилушкар Still 10451 - FMX14 регален вилушкар Still 10451 - FMX14 регален вилушкар Still 10451 - FMX14
3
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 6.45 м
Година 2012 Километража 2381 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1799 м/ч Сила
Литванија, Zarasai
Контактирајте го продавачот
аукција 6.300 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел
Година 2011 Километража Сила
Литванија, Utena

Други марки во делот "Виљушкари од Литванија"

Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Висина на подигање 7.01 м
Година 2014 Километража 5170 м/ч Сила
Литванија, Kazlų Rūdos
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1400 кг Гориво гас Висина на подигање 5.07 м
Година 2017 Километража 7943 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3200 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5150 м
Година 2017 Километража 6128 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
10.350 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 2569 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2014 Километража 8685 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Бензински виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2010 Километража 7326 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Телескопски натоварувач
Година 2004 Километража 9211 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2005 Километража 6550 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 5165 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2002 Километража 4094 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
44.750 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Слободен од 9500 мм Висина на подигање 9.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2009 Километража 5864 м/ч Сила
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година Километража 4738 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2017 Километража 6002 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3 м
Година 2016 Километража 6098 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2011 Километража 5653 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 4722 м/ч Сила
Литванија, Kazlų Rūdos
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2018 Километража 7430 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1000 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража 5425 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Гориво дизел
Година 2015 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи