Филтри -

Виљушкари Still од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

12 огласа: Виљушкари Still од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 5.393 € PLN 23.110 PLN
Регален вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Полска, Komorniki K
Контактирајте го продавачот
аукција 5.494 € PLN 23.540 PLN
Регален вилушкар
Година 2017 Километража Сила
Полска, Komorniki K
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 4.654 € PLN 19.940 PLN
Регален вилушкар
Година 2017 Километража Сила
Полска, Komorniki K
Контактирајте го продавачот
аукција 4.268 € PLN 18.290 PLN
Регален вилушкар
Година 2015 Километража Сила
Полска, Komorniki K
Контактирајте го продавачот
4.879 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.59 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
13.949 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел
Година 2013 Километража 4005 м/ч Сила
Полска, Radlin
Контактирајте го продавачот
9.801 € PLN 42.000 PLN
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2 м
Година 2002 Километража Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
9.684 € PLN 41.500 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2004 Километража 900 м/ч Сила
Полска, Strzegom
дизел вилушкар Still RX70-45T
1
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.33 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
11.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2019 Километража 6861 м/ч Сила
Полска, Kęty
количка за комисионирање Still MX-X
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Година 2017 Километража Сила
Полска, Belchatów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи