Филтри -

Виљушкари Still од Романија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Виљушкари Still од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.6 м
Година 2013 Километража 34487 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.45 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2015 Километража 5395 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
4.300 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.9 м
Година 1996 Километража 15423 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 3.28 м
Година 2007 Километража 8490 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3.5 м
Година 2014 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 2012 Километража 3549 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
22.700 €
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 1997 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.1 м
Година 2015 Километража 7406 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.7 м
Година 2013 Километража 9918 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2017 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Романија, Medias
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2011 Километража 7700 м/ч Сила
Романија
електричен вилушкар Still  R 60-25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Романија
дизел вилушкар Still RX 70-25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Романија
дизел вилушкар Still RX 70-25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2008 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.300 €
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг
Година 2014 Километража Сила
Романија, Ploiești
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се