Филтри -

Виљушкари Still од Шпанија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Виљушкари Still од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3200 м
Година Километража 4526 м/ч Сила
Шпанија, Archena
Контактирајте го продавачот
22.600 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м
Година 2018 Километража 8760 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
дизел вилушкар Still RX60-25
1
Контактирајте го продавачот
20.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.98 м
Година 2018 Километража 10921 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
17.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.67 м
Година 2014 Километража 12357 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1300 кг Висина на подигање 3.58 м
Година 2019 Километража 3194 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
17.700 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.47 м
Година 2018 Километража 6412 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Xativa
електричен вилушкар Still RX 60-18 електричен вилушкар Still RX 60-18 електричен вилушкар Still RX 60-18
3
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.07 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 1660 мм
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, Xativa
дизел вилушкар Still RX60-25
1
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.04 м
Година 2016 Километража 10176 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вилушкар на три тркала
Година 2012 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вилушкар на три тркала
Година 2010 Километража 14523 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 1993 Километража 16650 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
аукција 270 €
Регален вилушкар
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
аукција 410 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
електричен вилушкар Still RX20-16P
1
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2017 Километража 7956 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 1993 Километража 17000 м/ч Сила
Шпанија, Gordexola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2019 Километража 772 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година 2004 Километража 411 м/ч Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
електричен вилушкар Still RX20-20P
1
Контактирајте го продавачот
14.600 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.07 м
Година 2018 Километража 12139 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4700 м Ширина на вилушки 1300 мм Брзина 22 км/ч
Година 12/2015 Километража 9600 м/ч Сила
Шпанија, Alhaurín de la Torre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.03 м
Година 2015 Километража 1910 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
вилушкар на три тркала Still RX20 16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.07 м
Година 2013 Километража 20412 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2007 Километража 21732 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се