Филтри -

Виљушкари Still од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Виљушкари Still од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вилушкар на три тркала Still RX 20-16 вилушкар на три тркала Still RX 20-16
2
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.07 м Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 90 мм Брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Брзина 20 км/ч
Година 2013 Километража 8844 м/ч Сила
Украина, с. Волиця
вилушкар на три тркала Still R20-14 вилушкар на три тркала Still R20-14 вилушкар на три тркала Still R20-14
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 90 мм
Година 2023 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се