Филтри -

Виљушкари Svetruck

Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

103 огласа: Виљушкари Svetruck

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 13600 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2001 Километража 10880 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 12.8 м
Година 1993 Километража 23327 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 2.277 € SEK 25.500 SEK
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 1984 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.25 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража 20464 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
аукција 9.019 € SEK 101.000 SEK
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг
Година 2004 Километража 24586 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година 1999 Километража 20362 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1998 Километража 35604 м/ч Сила
Данска, Odder
товарач на контејнери Svetruck 15120-33
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Година Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.5 м
Година 2010 Километража 22192 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година 1997 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 13600 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража 30631 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 14000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 03/2001 Километража 21147 м/ч Сила
Холандија, Deventer
дизел вилушкар Svetruck 136-120-35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 13600 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.5 м
Година 1987 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
тежок вилушкар Svetruck 15-120-35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Гориво дизел Центар на оптеретување 1200 мм
Година 1996 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.23 м
Година 1989 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Центар на оптеретување 1200 мм Должина на вилушка 2.4 м
Година 1994 Километража 22619 м/ч Сила
Холандија, Vlaardingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража 16185 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.8 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2001 Километража 20000 м/ч Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Гориво дизел Должина на вилушка 2.4 м
Година 2008 Километража 14189 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1991 Километража 24445 м/ч Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 35000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2013 Километража 19376 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2001 Километража 6743 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Должина на вилушка 2.4 м
Година 2009 Километража 11570 м/ч Сила
Данска, Odder
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи