Филтри -

Виљушкари Svetruck од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Виљушкари Svetruck од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 18000 кг
Година 1999 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 13600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2001 Километража 10880 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2015 Километража 8376 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража 11101 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража 9875 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Година 2004 Километража 6051 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 30000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2007 Километража 15392 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2011 Километража 12486 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 2015 Километража 8376 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 15000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 2011 Километража 12486 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 1992 Километража 62000 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Товарач на контејнери
Носивост 25000 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.5 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 1987 Километража 15132 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 18000 кг
Година 2000 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг
Година 1995 Километража 19000 м/ч Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се