Филтри -

Виљушкари Svetruck од Холандија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19 огласа: Виљушкари Svetruck од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 03/2001 Километража 21147 м/ч Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.08 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2010 Километража 12180 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Должина на вилушка 2.35 м
Година Километража 7026 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.45 м
Година 1985 Километража 5883 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.5 м
Година Километража 15277 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
товарач на контејнери Svetruck 30120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 30000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.54 м
Година 2011 Километража 25844 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 10 м
Година Километража 16650 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Центар на оптеретување 1200 мм Должина на вилушка 2300 м
Година 1995 Километража 23636 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 2500 мм Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 1995 Километража 20042 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Должина на вилушка 1.8 м
Година Километража 9325 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2010 Километража 18523 м/ч Сила
Холандија, Wekerom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2013 Километража 6387 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.3 м
Година 2005 Километража 16517 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Должина на вилушка 1.4 м
Година Километража 20368 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 12.8 м
Година 1993 Километража 23327 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.5 м
Година 2010 Километража 22192 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.23 м
Година 1989 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Центар на оптеретување 1200 мм Должина на вилушка 2.4 м
Година 1994 Километража 22619 м/ч Сила
Холандија, Vlaardingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи