Филтри -

Виљушкари Svetruck од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Виљушкари Svetruck од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Тежок вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.8 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2001 Километража 20000 м/ч Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
50.530 € PLN 215.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 1997 Километража 11300 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.030 € PLN 115.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 13600 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 1995 Километража Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
50.530 € PLN 215.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 220 мм
Година 2000 Километража Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.8 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2001 Километража 20000 м/ч Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи