Филтри -

Виљушкари TCM

Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

211 огласа: Виљушкари TCM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.35 м Должина на вилушка 1 м
Година 2007 Километража 15574 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Дизел вилушкар
Висина на подигање 5 м Ширина на вилушки 1 мм
Година 02/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
бензински виљушкар TCM FG25N2S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
5.300 US$ EUR ≈ 4.918 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 01/2008 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.630 €
Тежок вилушкар
Носивост 10000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 01/2009 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2006 Километража 18868 м/ч Сила
Белгија, Waregem
дизел вилушкар TCM FD100-2
1
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2013 Километража 2080 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2016 Километража 2309 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
27.200 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Евро Euro 5 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража Сила
Романија, Buftea
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2014 Километража 40786 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2015 Километража 2807 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2015 Километража 1339 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2012 Километража 2056 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2015 Километража 6048 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2012 Километража 1 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1750 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2012 Километража 3744 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Висина на подигање 4 м
Година 1999 Километража 3500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2012 Километража 2421 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1999 Километража 7730 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2014 Километража 6440 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2014 Километража 1582 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2010 Километража 1502 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2015 Километража 2807 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2013 Километража 39187 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 211 огласа
Прикажи
Претплати се