Филтри -

Виљушкари TCM од Белгија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Виљушкари TCM од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година Километража 6731 м/ч Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вилушкар на гас
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година Километража 5134 м/ч Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се