Филтри -

Виљушкари TCM од Германија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Виљушкари TCM од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Вилушкар на гас
Година 2000 Километража 6900 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4 м
Година 2000 Километража 8767 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2000 Километража Сила
Германија, Görlitz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се