Филтри -

Виљушкари TCM од Холандија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Виљушкари TCM од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.35 м Должина на вилушка 1 м
Година 2007 Километража 15574 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Електричен вилушкар
Носивост 1750 кг
Година 2006 Километража 4476 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м Должина на вилушка 1.45 м
Година Километража 7303 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 7305 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 6451 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража 4771 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година Километража 7967 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Дизел вилушкар
Година 2005 Километража 8700 м/ч Сила
Холандија, Zutphen
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Страничен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард
Година 2008 Километража 16498 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
4.995 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 0.12 м
Година 1989 Километража 3148 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м
Година 2011 Километража 14123 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2021 Километража 3 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Вилушкар на гас
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 1990 Километража 9321 м/ч Сила
Холандија, Klundert/Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Висина на подигање 4 м
Година 1985 Километража 12325 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Висина на подигање 3.8 м
Година 1990 Километража 8638 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година Километража Сила
Холандија, Hardinxveld
Контактирајте го продавачот
4.995 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 0.33 м Должина на вилушка 0.12 м
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
7.495 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 11009 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се