Филтри -

Виљушкари TCM од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Виљушкари TCM од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Висина на подигање 4 м
Година 1999 Километража 3500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1999 Километража 7730 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража 2000 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2012 Километража 9408 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража 2446 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража 4311 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 8182 м/ч Сила
Италија, Mariglianella (Napoli)
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2004 Километража 8236 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се