Филтри -

Виљушкари TCM од Кина

Резултати од пребарување: 131 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

131 огласа: Виљушкари TCM од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.5 м Ширина на вилушки 1000 мм
Година 10/2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Дизел вилушкар
Висина на подигање 5 м Ширина на вилушки 1 мм
Година 02/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
5.300 US$ EUR ≈ 4.918 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 01/2008 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.630 €
Тежок вилушкар
Носивост 10000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 01/2009 Километража Сила
Кина
дизел вилушкар TCM FD100 дизел вилушкар TCM FD100 дизел вилушкар TCM FD100
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.8 м Ширина на вилушки 500 мм
Година 05/2019 Километража 4020 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 150000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4000 м Должина на вилушка 1.5 м Ширина на вилушки 2 мм Брзина 34 км/ч
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1 мм Брзина 45 км/ч
Година 2018 Километража 180 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1225 мм Брзина 19.5 км/ч
Година 01/2015 Километража 1300 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 30000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.8 м Ширина на вилушки 3 мм Брзина 80 км/ч
Година 2010 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Евро Euro 2 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.5 м Ширина на вилушки 2 мм Брзина 35 км/ч
Година 2015 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1 мм Брзина 45 км/ч
Година 2014 Километража 580 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.130 €
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.3 м Ширина на вилушки 270 мм
Година 01/2006 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 19 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 19 км/ч
Година 2015 Километража 2800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Евро Euro 2 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.5 м Ширина на вилушки 1000 мм
Година 05/2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
5.800 US$ EUR ≈ 5.382 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.17 м
Година 2016 Километража 7364 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.567 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.17 м
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Дизел вилушкар
Година 01/2017 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
8.400 US$ EUR ≈ 7.794 €
Дизел вилушкар
Година 07/2020 Километража 1400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.495 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 2
Година 07/2018 Километража 1400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.5 м Ширина на вилушки 600 мм
Година Километража 4748 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 131 огласа
Прикажи
Претплати се