Филтри -

Виљушкари TCM од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Виљушкари TCM од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.199 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.199 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Białystok
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.199 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 2500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2010 Километража 7640 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.19888 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
13.070 € PLN 56.000 PLN
Вилушкар на гас
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
15.170 € PLN 65.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 12300 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи