Филтри -

Виљушкари Terberg од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари Terberg од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 2.8 м
Година 2018 Километража 470 м/ч Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2014 Километража 750 м/ч Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 509 м/ч Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2014 Километража 933 м/ч Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
6.999 €
Страничен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2013 Километража 1880 м/ч Сила
Германија, Lübbecke
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се