Филтри -

Виљушкари Toyota од Чешка Република

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

33 огласа: Виљушкари Toyota од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2013 Километража 9115 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 8183 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.700 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 9066 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2017 Километража 9122 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2017 Километража 7174 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2017 Километража 9124 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 1750 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2014 Километража 2728 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2019 Километража 10316 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2009 Километража 5157 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2018 Километража 7124 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2017 Километража 5465 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 8725 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 7515 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 4851 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2017 Километража 8290 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2017 Километража 8022 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2017 Километража 6205 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2018 Километража 11281 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2016 Километража 8838 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 1750 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2017 Километража 11803 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2016 Километража 10259 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2015 Километража 6321 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2002 Километража 12119 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2019 Километража 9489 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2018 Километража 8711 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи