Филтри -

Виљушкари Toyota од Чешка Република

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Виљушкари Toyota од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 2300 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2017 Километража 2191 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
24.100 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2014 Километража 11533 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.400 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2011 Километража 10986 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2018 Километража 1135 м/ч Сила
Чехија, Prague
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2014 Километража 6244 м/ч Сила
Чехија, Prague
Контактирајте го продавачот
9.700 €
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2016 Километража 4657 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2008 Километража 12960 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 5865 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.35 м
Година 2018 Километража 11738 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2017 Километража 1915 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2018 Километража 10893 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2544 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2006 Километража 10368 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 3175 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2018 Километража 949 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2016 Километража 5484 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2014 Километража 7169 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
26.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2015 Километража 8634 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.050 € CZK 269.000 CZK
Дизел вилушкар
Година 2004 Километража 6800 м/ч Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
16.300 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража 12474 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се