Филтри -

Виљушкари Toyota од Германија

Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

82 огласа: Виљушкари Toyota од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1500 мм Висина на подигање 4.5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3071 м/ч Сила
Германија, Hiddenhausen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.700 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.82 м
Година 2009 Километража Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.54 м
Година 2021 Километража 206 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.75 м
Година 2019 Километража 867 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4900 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.6 м
Година 2016 Километража 7761 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.54 м
Година 2021 Километража 156 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.81 м
Година 2023 Километража 493 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.65 м Должина на вилушка 1.17 м
Година 2017 Километража 2088 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.65 м
Година 2019 Километража 1561 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.35 м
Година 2018 Километража 2004 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
41.700 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.78 м
Година 2018 Километража 1205 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4900 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.65 м
Година 2017 Километража 8083 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.69 м
Година 2007 Километража 6452 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.02 м
Година 2018 Километража 1604 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.6 м
Година 2018 Километража 2850 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.07 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 7055 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
64.700 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.8 м
Година 2023 Километража 129 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1200 м
Година 2017 Километража 1806 м/ч Сила
Германија, Hiddenhausen
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Дизел вилушкар
Година 2011 Километража 9036 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.4 м
Година 2006 Километража 9600 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Дизел вилушкар
Година 2007 Километража 6700 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
11.880 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2013 Километража 12584 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
24.400 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 11691 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 4490 м/ч Сила
Германија, Cologne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи