Филтри -

Виљушкари Toyota од Италија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Виљушкари Toyota од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2011 Километража 5983 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1992 Километража 5318 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2014 Километража 316 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2005 Километража 9479 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2004 Километража 13306 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1992 Километража 7898 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2005 Километража 11012 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Година 2012 Километража 2357 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг
Година 2006 Километража 3802 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 1991 Километража 6495 м/ч Сила
Италија, Cuneo
дизел вилушкар Toyota 8FBMHT85 дизел вилушкар Toyota 8FBMHT85 дизел вилушкар Toyota 8FBMHT85
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8500 кг Висина на подигање 6 м
Година 2015 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг
Година 2009 Километража 8153 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2008 Километража 10253 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2010 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 6.5 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
дизел вилушкар Toyota 02-7FDF18 дизел вилушкар Toyota 02-7FDF18 дизел вилушкар Toyota 02-7FDF18
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 2019 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 6 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
13.300 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се