Филтри -

Виљушкари Toyota од Кина

Резултати од пребарување: 182 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

182 огласа: Виљушкари Toyota од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.370 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 01/2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.130 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 19 км/ч
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.170 €
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.5 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 02/2013 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.990 €
Дизел вилушкар
Година 02/2016 Километража 3200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.567 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.5 м Ширина на вилушки 500 мм
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
10.800 US$ EUR ≈ 10.020 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.423 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.200 US$ EUR ≈ 5.753 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1500 м
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.200 US$ EUR ≈ 5.753 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 220 мм
Година 01/2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.031 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.5 м Ширина на вилушки 500 мм Брзина 35 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.060 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1 мм Брзина 40 км/ч
Година 02/2018 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.423 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1 мм Брзина 15.5 км/ч
Година 2013 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 5
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.130 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 75 км/ч
Година 2012 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.920 €
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 19 км/ч
Година 2013 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.060 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 19 км/ч
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
дизел вилушкар Toyota FD35 дизел вилушкар Toyota FD35 дизел вилушкар Toyota FD35
3
Контактирајте го продавачот
7.300 US$ EUR ≈ 6.774 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 19 км/ч
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.060 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1 мм Брзина 19 км/ч
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
5.300 US$ EUR ≈ 4.918 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 19 км/ч
Година 2009 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
дизел вилушкар Toyota FD50 дизел вилушкар Toyota FD50 дизел вилушкар Toyota FD50
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.130 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
дизел вилушкар Toyota FD50 5ton 3stage дизел вилушкар Toyota FD50 5ton 3stage дизел вилушкар Toyota FD50 5ton 3stage
3
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.060 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 19 км/ч
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.423 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 19 км/ч
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.176 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 19 км/ч
Година 2009 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
дизел вилушкар Toyota FD35 3.5ton 3stage side-shifter дизел вилушкар Toyota FD35 3.5ton 3stage side-shifter дизел вилушкар Toyota FD35 3.5ton 3stage side-shifter
3
Контактирајте го продавачот
7.300 US$ EUR ≈ 6.774 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 19 км/ч
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 182 огласа
Прикажи
Претплати се