Филтри -

Виљушкари Toyota од Литванија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Виљушкари Toyota од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2017 Километража 2319 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3 м
Година 2017 Километража 4700 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2021 Километража 211 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
16.650 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2019 Километража 3013 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2019 Километража 3862 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2012 Километража 6339 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2012 Километража 7128 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража 4100 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
15.850 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3000 м
Година 2017 Километража 2386 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2019 Километража 1710 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
15.850 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.95 м
Година 2017 Километража 4692 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се