Филтри -

Виљушкари Toyota од Молдавија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Виљушкари Toyota од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 920 м
Година 2020 Километража 84 м/ч Сила
Молдавија
Mecalux-Logistic SRL
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 2 м
Година 2015 Километража 9415 м/ч Сила
Молдавија
Mecalux-Logistic SRL
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Молдавија
Mecalux-Logistic SRL
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м
Година 2021 Километража 89 м/ч Сила
Молдавија
Mecalux-Logistic SRL
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.07 м
Година 2018 Километража 22 м/ч Сила
Молдавија
Mecalux-Logistic SRL
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1670 м
Година 2006 Километража 12200 м/ч Сила
Молдавија
Mecalux-Logistic SRL
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1070 м
Година 2017 Километража 8261 м/ч Сила
Молдавија
Mecalux-Logistic SRL
3 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се