Филтри -

Виљушкари Toyota од Романија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Виљушкари Toyota од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 4 м
Година 2001 Километража 1486 м/ч Сила
Романија
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 500 €
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Должина на вилушка 1.16 м
Година Километража Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
дизел вилушкар Toyota 62-7FDF30 / 62-7 FDF 30 дизел вилушкар Toyota 62-7FDF30 / 62-7 FDF 30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2004 Километража Сила
Романија
дизел вилушкар Toyota 62-7FDF30 / 62-7 FDF 30 1999 > 2007 2.5 D за делови дизел вилушкар Toyota 62-7FDF30 / 62-7 FDF 30 1999 > 2007 2.5 D за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2004 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1500 мм Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 4201 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 1500 мм Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2007 Километража 8500 м/ч Сила
Романија, Ghimbav
Контактирајте го продавачот
7.999 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4 м
Година 2006 Километража 1111 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
14.200 € RON 70.630 RON
Вилушкар на гас
Година Километража Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 4.33 м
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4.02 м
Година 2007 Километража 3736 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4.75 м
Година 2016 Километража 4855 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1000 мм Висина на подигање 5 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража Сила
Романија, Becicherecu Mic
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Слободен од 2600 мм Висина на подигање 3.83 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 12/2011 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Година 12/2013 Километража Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 2.1 мм Висина на подигање 4.3 м
Година 12/2013 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Година 12/2013 Километража Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Слободен од 2.1 мм Висина на подигање 4.3 м
Година 12/2013 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража Сила
Романија
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи