Филтри -

Виљушкари Toyota од Украина

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

37 огласа: Виљушкари Toyota од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
12.100 € UAH 548.000 UAH
Електричен вилушкар
Година 2007 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.724 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3000 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2010 Километража 27596 м/ч Сила
Украина
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.070 € UAH 864.100 UAH
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 4.32 м
Година 2011 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
13.500 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Висина на подигање 3.3 м
Година 2016 Километража 2650 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1500 мм Висина на подигање 4.7 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1100 м
Година 2017 Километража 7790 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.500 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Слободен од 1500 мм Висина на подигање 3.3 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1100 м
Година 2015 Километража 5215 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1500 мм Висина на подигање 4.7 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1200 м
Година 2001 Километража 4897 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
4.900 € Со вклучен ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1.8 кг
Година 1984 Километража 4390 м/ч Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2013 Километража 5523 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Брзина 16.5 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 05/2014 Километража 3549 м/ч Сила
Украина, Бишів
Контактирајте го продавачот
10.900 US$ EUR ≈ 10.010 €
Бензински виљушкар
Носивост 1750 кг Гориво бензин Тип на јарбол триплекс Слободен од 2000 мм Висина на подигање 4300 м
Година 2008 Километража 10400 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Слободен од 150 мм Висина на подигање 3 м Центар на оптеретување 650 мм
Година 07/2023 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kyiv
вилушкар на гас Toyota вилушкар на гас Toyota вилушкар на гас Toyota
3
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Слободен од 150 мм Висина на подигање 4 м
Година 2018 Километража 6950 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.900 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол триплекс Слободен од 1520 мм Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1100 м
Година 09/2015 Километража 7258 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.900 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол триплекс Слободен од 1520 мм Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1100 м
Година 2017 Километража 5918 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Брзина 18 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.06 м
Година 0/2018 Километража 4109 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Брзина 18 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 1550 мм Висина на подигање 4.3 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.1 м
Година 2019 Километража 2511 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Брзина 18 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.1 м
Година 2015 Километража 6264 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Брзина 16 км/ч Тип на јарбол дуплекс Слободен од 1460 мм Висина на подигање 3.3 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.1 м
Година 2016 Километража 7850 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас Брзина 18 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 1510 мм Висина на подигање 4.7 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.1 м
Година 2017 Километража 6413 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.070 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2000 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 900 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2002 Километража Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
18.140 € UAH 821.600 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2008 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
18.900 € Со вклучен ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 18 км/ч Тип на јарбол дуплекс Слободен од 150 мм Висина на подигање 4 м Центар на оптеретување 600 мм
Година 12/2013 Километража 3552 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.180 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Брзина 20 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 08/2016 Километража 4857 м/ч Сила
Украина, Рожище
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи