Филтри -

Виљушкари UniCarriers

Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

113 огласа: Виљушкари UniCarriers

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 8413 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 7788 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2014 Километража 7600 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2015 Километража 2500 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
дизел вилушкар UniCarriers GL25 (U1D2A25LQ)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 4628 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2015 Километража 738 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 3880 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2016 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 4187 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2018 Километража 3400 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 11400 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2020 Километража 69 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2022 Километража 200 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
15.393 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.71 м
Година 2016 Километража 1058 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
18.467 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.16 м Должина на вилушка 1.199 м
Година 2017 Километража 4540 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 3491 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Должина на вилушка 1.3 м
Година Километража 5347 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 8178 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво бензин Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1070 м
Година 2020 Километража 6 м/ч Сила
Молдавија
вилушкар на гас UniCarriers U1D2A25LH вилушкар на гас UniCarriers U1D2A25LH
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2016 Километража 11626 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
вилушкар на гас UniCarriers U1D2A25LH вилушкар на гас UniCarriers U1D2A25LH
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2015 Километража 8151 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
аукција 750 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.03 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3200 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м
Година 2019 Километража 3712 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
20.571 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2017 Километража 4733 м/ч Сила
Полска, Bialystok
дизел вилушкар UniCarriers Y1D1A15Q
1
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2020 Километража 3 м/ч Сила
Романија, Arges
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи