Филтри -

Виљушкари Valmet

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Виљушкари Valmet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
товарач на контејнери Valmet TD78A750 товарач на контејнери Valmet TD78A750
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 7000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери Valmet TD3512
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Година 1995 Километража Сила
Обединето Кралство, Lancs
Контактирајте го продавачот
30.010 € PLN 130.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 280 мм
Година 1989 Километража 13750 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
86.570 € PLN 375.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 340 мм
Година 1990 Километража 17000 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
51.940 € PLN 225.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 1994 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
86.570 € PLN 375.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 2.25 м
Година 1996 Километража Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 1986 Километража 11994 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 1984 Километража 3387 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се