Филтри -

Виљушкари Valmet од Полска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Виљушкари Valmet од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.900 € PLN 125.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 280 мм
Година 1989 Километража 13750 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
86.710 € PLN 375.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 340 мм
Година 1990 Километража 17000 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.710 € PLN 215.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 1994 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
82.080 € PLN 355.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 2.25 м
Година 1996 Километража Сила
Полска, Strzegom
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се