Филтри -

Виљушкари Wacker

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Виљушкари Wacker

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
52.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 1100 м/ч Сила
Австрија, Eberschwang
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се