Филтри -

Виљушкари XCMG од Кина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Виљушкари XCMG од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.700 US$ EUR ≈ 24.620 €
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Евро Euro 2 Тип на јарбол триплекс Слободен од 205 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 26 км/ч
Година 09/2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
27.600 US$ EUR ≈ 25.450 €
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Слободен од 210 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 26 км/ч
Година 09/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Слободен од 205 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 170 мм Брзина 26 км/ч
Година 05/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
38.300 US$ EUR ≈ 35.320 €
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Слободен од 205 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 175 мм Брзина 24 км/ч
Година 11/2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.222 €
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Слободен од 100 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 0.92 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 10/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.222 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Слободен од 100 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 08/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.222 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Слободен од 100 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 04/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.222 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Слободен од 100 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 07/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.070 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол стандард Слободен од 100 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
68.900 US$ EUR ≈ 63.540 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 16.7 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
11.700 US$ EUR ≈ 10.790 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Слободен од 150 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 125 мм Брзина 1820 км/ч
Година 08/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
11.200 US$ EUR ≈ 10.330 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Слободен од 160 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 107 м Ширина на вилушки 122 мм Брзина 1719 км/ч
Година 07/2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.140 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол стандард Слободен од 160 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 122 мм Брзина 1719 км/ч
Година 06/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
23.300 US$ EUR ≈ 21.490 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Слободен од 205 мм Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 150 мм Брзина 2630 км/ч
Година 10/2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17.1 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 32 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Кина
нови телескопски натоварувач XCMG XTF12010K нови телескопски натоварувач XCMG XTF12010K нови телескопски натоварувач XCMG XTF12010K
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 9.8 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 28 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се