Филтри -

Виљушкари Yale од Австрија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Виљушкари Yale од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.3 м
Година 2007 Километража 3731 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 6300 кг Висина на подигање 3.1 м
Година 1983 Километража 12450 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
5.132 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 1976 Километража Сила
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
5.132 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 1976 Километража 1 м/ч Сила
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се