Филтри -

Виљушкари Yale од Белгија

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

55 огласа: Виљушкари Yale од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.300 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2015 Километража 7314 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2016 Километража 6543 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2017 Километража 9276 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.83 м
Година 2011 Километража 6437 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.76 м
Година 2008 Километража 13203 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.33 м
Година 2014 Километража 6680 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м
Година 2012 Километража 2027 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.25 м
Година 2015 Километража 1044 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.65 м
Година 2017 Километража 9625 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2013 Километража 5018 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2011 Километража 16474 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.91 м
Година 2015 Километража 9355 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.69 м
Година 2021 Километража 253 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 7000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2013 Километража 7792 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2012 Километража 6205 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2015 Километража 953 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2017 Километража 842 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.75 м
Година 2003 Километража 8836 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2013 Километража 3626 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.45 м
Година 2011 Километража 3151 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2016 Километража 5718 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2017 Километража 4765 м/ч Сила
Белгија, Waregem
електричен вилушкар Yale ERP25VL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2021 Километража Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.21 м
Година 2010 Километража 5474 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.96 м
Година 2016 Километража 15439 м/ч Сила
Белгија, AALST
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Претплати се