Филтри -

Виљушкари Yale од Белгија

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

70 огласа: Виљушкари Yale од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 3.79 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.6 м
Година Километража 7054 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година Километража 8351 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година Километража 14425 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година Километража 2905 м/ч Сила
Белгија, Mol
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.61 м
Година 2013 Километража 1038 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2003 Километража 12242 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2008 Километража 4624 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2003 Километража 12242 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2012 Километража 3671 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 3053 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2015 Километража 8746 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
23.100 €
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.35 м
Година 2013 Километража 13004 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
19.300 €
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.35 м
Година 2013 Километража 29224 м/ч Сила
Белгија, AALST
вилушкар на гас Yale GLP40VX6 вилушкар на гас Yale GLP40VX6 вилушкар на гас Yale GLP40VX6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.45 м
Година 2008 Километража 9946 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 991 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.45 м
Година 2004 Километража 320 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2015 Километража 5395 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.300 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11.4 м
Година 2017 Километража 7230 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
19.700 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2016 Километража 1485 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2014 Километража 5186 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2014 Километража 2045 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.86 м
Година 2019 Километража 293 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2017 Километража 5021 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2020 Километража 497 м/ч Сила
Белгија, AALST
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи