Филтри -

Виљушкари Yale од Франција

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Виљушкари Yale од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.22 м Должина на вилушка 1.18 м
Година 2011 Километража 960 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година Километража 4521 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2012 Километража 7130 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 9000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.75 м Должина на вилушка 2.2 м
Година 2004 Километража 4391 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 9000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.75 м Должина на вилушка 2 м
Година 2004 Километража 4293 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.22 м
Година 2015 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2019 Километража 1108 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 0.78 м Должина на вилушка 1.16 м
Година 2016 Километража 3934 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2017 Километража 3212 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2009 Километража 8882 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2008 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.35 м
Година 2008 Километража 5271 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 14000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2012 Километража 2858 м/ч Сила
Франција, Senlis
вилушкар на три тркала Yale ERP16 ATF вилушкар на три тркала Yale ERP16 ATF
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2002 Километража 7950 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година Километража 6546 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража 7979 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3090 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.81 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 4379 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3050 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.81 м
Година 2017 Километража 4907 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се