Филтри -

Виљушкари Yale од Германија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Виљушкари Yale од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3.94 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2017 Километража 8072 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2002 Километража 7200 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
17.470 € GBP 15.170 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 7.5 м
Година 1996 Километража 6350 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
225.900 €
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Висина на подигање 4.6 м
Година 2020 Километража 60 м/ч Сила
Германија, De-83104 Tuntenhausen
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Дизел вилушкар
Година 2001 Километража 14437 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 5.950 €
Вилушкар на гас
Носивост 2080 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2007 Километража 9300 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 5.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 1480 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.12 м
Година 2010 Километража 11082 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 1998 Километража 9220 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
1.920 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 1986 Километража 938 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
7.560 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.33 м
Година 2007 Километража 725 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2018 Километража 1169 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 1943 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 2500 кг Должина на вилушка 2.35 м
Година 2016 Километража 77 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 569 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 1658 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 555 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 1579 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 7300 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
17.640 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.52 м
Година 2018 Километража 7758 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се