Филтри -

Виљушкари Yale од Холандија

Резултати од пребарување: 142 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

142 огласа: Виљушкари Yale од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.83 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3400 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 372 м
Година 2013 Километража 7921 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 0.12 м
Година Километража 177 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.29 м
Година 2015 Километража 11716 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас
Година Километража 8500 м/ч Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.83 м Должина на вилушка 1 м
Година 2001 Километража 719 м/ч Сила
Холандија, 's-Heer Arendskerke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 13633 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1975 Километража 4992 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2013 Километража 12720 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.1 м
Година 2016 Километража 4380 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2014 Километража 4711 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Холандија, Callantsoog
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2018 Километража 5589 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2017 Километража 4956 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.78 м
Година Километража 5985 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.14 м Должина на вилушка 1 м
Година 2017 Километража 8386 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.14 м
Година 2017 Километража 8709 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2014 Километража 12751 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.92 м
Година 2012 Километража 2814 м/ч Сила
Холандија
аукција 1.000 €
Дизел вилушкар
Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2007 Километража 12709 м/ч Сила
Холандија, De Glind
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.33 м
Година 2017 Километража 14874 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.83 м
Година 2018 Километража 11370 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
аукција 500 €
Дизел вилушкар
Гориво електро
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Pijnacker
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.35 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2013 Километража 6620 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
аукција 500 €
Дизел вилушкар
Гориво електро
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Pijnacker
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 142 огласа
Прикажи