Филтри -

Виљушкари Yale од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Yale од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 14213 м/ч Сила
Италија, Mariglianella (Napoli)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.45 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 9708 м/ч Сила
Италија, Mariglianella (Napoli)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 9777 м/ч Сила
Италија, Mariglianella (Napoli)
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 2.8 м
Година 1998 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.33 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 1991 Километража 4600 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се