Филтри -

Виљушкари Yale од Литванија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Виљушкари Yale од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 5388 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
електричен вилушкар Yale ERP35VL Li-ion
1
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.91 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 7142 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.600 €
Вилушкар на гас
Гориво гас
Година 2010 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai

Други марки во делот "Виљушкари од Литванија"

Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 5255 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3200 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м
Година 2019 Километража 3712 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2007 Километража 7879 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2014 Километража 555 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
9.450 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 12/2020 Километража 3340 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2020 Километража 828 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
42.800 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3499.92 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7.001256 м
Година 2013 Километража 5495 м/ч Сила
Литванија, Kretingalė
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2004 Километража 4285 м/ч Сила
Литванија, Raseiniai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Гориво дизел
Година 2020 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг Гориво дизел
Година 2012 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража 2500 м/ч Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2019 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Гориво дизел
Година 2019 Километража 700 м/ч Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 8.02 м
Година 2016 Километража 5862 м/ч Сила
Литванија, Kazlų Rūdos
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Дизел вилушкар
Година 2000 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2023 Километража 14 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT930
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2022 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Гориво дизел
Година 2015 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел
Година 2017 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2020 Километража 772 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи