Филтри -

Виљушкари Yale - Мексико

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Yale - Мексико

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тежок вилушкар Yale DS-280 DLS тежок вилушкар Yale DS-280 DLS тежок вилушкар Yale DS-280 DLS
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година Километража Сила
Мексико, Nuevo León
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Висина на подигање 3.4 м
Година Километража Сила
Мексико, Nuevo León
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Година Километража Сила
Мексико, Nuevo León
Контактирајте го продавачот
57.500 US$ EUR ≈ 53.350 €
Дизел вилушкар
Година 2003 Километража 4704 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 4990 кг
Година 2001 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.590 €
Дизел вилушкар
Носивост 6214 кг
Година 2005 Километража 9351 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се