Филтри -

Виљушкари Yale од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Виљушкари Yale од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.615 м
Година 2013 Километража 4795 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2007 Километража 8500 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2018 Километража 4580 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
аукција 7.263 € PLN 31.120 PLN
Дизел вилушкар
Година 2013 Километража Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Гориво гас Висина на подигање 4.05 м Должина на вилушка 2.5 м
Година 2005 Километража 5400 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
10.100 €
Вилушкар на гас
Носивост 5500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
7.001 € PLN 30.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 22733 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
дизел вилушкар Yale GLP90 дизел вилушкар Yale GLP90 дизел вилушкар Yale GLP90
3
Контактирајте го продавачот
9.918 € PLN 42.500 PLN
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи