Филтри -

Виљушкари Yale од Шпанија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Виљушкари Yale од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.3 м
Година 2016 Километража 3657 м/ч Сила
Шпанија, Tarragona
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2008 Километража 3000 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.15 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 396 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
тежок вилушкар Yale GDP50VX
1
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Тежок вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.15 м
Година 2007 Километража 15125 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се