Филтри -

Виљушкари Yale од Украина

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Виљушкари Yale од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.730 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Висина на подигање 5.6 м
Година 2016 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 1980 Километража Сила
Украина, с. Волиця
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се