Филтри -

Виљушкари Zoomlion

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Виљушкари Zoomlion

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.530 €
Дизел вилушкар
Носивост 3 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
дизел вилушкар Zoomlion FD15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1 м Ширина на вилушки 350 мм
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
дизел вилушкар Zoomlion FD20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Брзина 19 км/ч
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
вилушкар на гас Zoomlion  FL20 вилушкар на гас Zoomlion  FL20
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Брзина 19 км/ч Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
вилушкар на гас Zoomlion  FL30 вилушкар на гас Zoomlion  FL30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
вилушкар на гас Zoomlion FL35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.07 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
вилушкар на гас Zoomlion FL15 вилушкар на гас Zoomlion FL15
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
електричен вилушкар Zoomlion FB15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
електричен вилушкар Zoomlion FB30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
електричен вилушкар Zoomlion FB20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
електричен вилушкар Zoomlion FB25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Висина на подигање 4.1 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
дизел вилушкар Zoomlion FB35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 150 мм
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
16.400 US$ EUR ≈ 15.400 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.430 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Брзина 20 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 11/2023 Километража Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.650 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Брзина 19 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
15.700 US$ EUR ≈ 14.740 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Брзина 25 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 05/2023 Километража 1 м/ч Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
17.200 US$ EUR ≈ 16.150 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.490 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Брзина 19 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се